Новинка
-16%

Адаптер 150W VEGA-150
491 ₴
410 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 108753
+380 (50) 632-28-62
Відділ обробки замовленьповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| 150 W | |
| Вихідна напруга | DC 12 V |
| Вихідний струм | 12 A |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розміри (ДхШхВ) | 200мм * 57мм* 42мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | Підходить для стрічки: 30 м - 35*28 SMD LED, 10 м - 50*50 SMD LED |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
