Новинка
-11%

Люстра подвесная металлическая черная NOVA Е27
628 ₴
561 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8690 - 020 003 0006 NOVA
+380 (50) 632-28-62
Відділ обробки замовленьповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є питання? - Напишіть нам на Viber, натисніть на значок:

Люстры классические, светодиодные, подвесы, современные, на цепы, галоген + лед, торшеры, бра, потолочные и садово-парковые светильники, на кухню, в гостиную, в спальню по низкой цене с быстрой доставкой, помогаем с подбором, акции, распродажа люстр, светильников в Украине, новинки только в интернет магазине STARMAX.
Красивий підвіс (люстра) за низькою ціною стане недорогою прикрасою вашого будинку. Сучасний дизайн та велика кількість кольорів. Чудово доповнить інтер'єр вашого дому. Підходить лампа розжарювання або економка. Нове оригінальне рішення в такому непростому питанні як освітлення житла, до цього потрібно підходити з особливою уважністю, даний підвіс зробить ваш інтер'єр доповненим і незвичайним!
ХАРАКТЕРИСТИКА
| Мощность | 6W |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Рабочее напряжение | 220-240 V |
| Степень защиты, IP | IP 20 |
| Материал корпуса | метал |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴
