
Світильник накладний круг "Caroline - 12" 12W 4200К, 6000К
231 ₴
210 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7713 - 016 - 025 - 00122
Є питання? - Напишіть нам на Viber, натисніть на значок:

Люстры классические, светодиодные, подвесы, современные, на цепы, галоген + лед, торшеры, бра, потолочные и садово-парковые светильники, на кухню, в гостинную, в спальню по низкой цене с быстрой доставкой, помогаем с подбором, акции, распродажа люстр, светильников в Украине, новинки только в интернет магазине STARMAX.
Світлодіодний світильник дозволяє вибирати режим освітлення від часу доби і виконуваних під його світлом завдань.
Потужність 12 W
Аналог лампи розжарювання 96 W
Робоча напруга 220-240V
Світловий потік 840 lm
олірна температура, К 6000K, 4200К
Кут 120 °
Ступінь захисту, IP IP 20
Матеріал корпусу метал
Колір білий
Термін служби 30 000 годин
Розміри (ДхШхВ) 180 мм х 40 мм
Тип світлодіодів SMD LED
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Діаметр | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 210 ₴
