
Плінтус для підлоги ПВХ плинтус для пола 2,5 м коричневое дерево (Тільки вантажні відділення)
117 ₴
107 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 500 - 127
Є питання? - Напишіть нам на Viber, натисніть на значок:
Плінтуси розміром 2.5 м, тому не всі відділення НП можуть прийняти плінтуси. Плінтуси приймають лише вантажні відділення НП!


В оформленні інтер'єру на сьогоднішній день одним з головних елементів є плінтус для підлоги. Він повинен гармонійно поєднуватися з іншими оздоблювальними матеріалами, а також доповнювати інтер'єр, робити його естетичним. Сам плінтус повинен бути простим в монтажі, мати надійне кріплення, і бути досить функціональним.
Плінтус складається з двох частин, у нього гнучкий край, висота - 56 мм, і перекриває підлогу на 21 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 107 ₴





